Altány a dělící příčky

Hlavní výhody | Požitek z léta, Zelená oáza | Konstrukce

Sen o vlastní venkovní místnosti se stává se systémy ALUMISTR® skutečností

Postavit si venkovní místnost je nejlepším způsobem, jak si zaručeně prodloužit léto a to jak na jeho začátku, tak na jeho konci.

Na základě našich zkušeností a vysoké kvality našich výrobků slavíme na trhu velké úspěchy.

ALUMISTR® se hodí pro všechno, Váš dům bude jen krásnější

Máme k dispozici systémy prosklení, které se hodí pro každý dům. Možná již teď je Vaše veranda hotova a připravena 
k zasklení. Možná uvažujete o tom, že si verandu postavíte a zasklíte ji hned při tom. Ať to uděláte jakkoliv, jednu věc víte už teď, až práci dokončíte, bude Váš dům jen krásnější.

Zelená oáza

Venkovní místnost představuje přirozené spojení pohodlí našeho domova s krásou přírody, která nás obklopuje. 
Ve vašem domě pak může být místem, kde odpočíváte, kde se setkáváte se svými přáteli, kde si hrajete s dětmi nebo jen tak sedíte a pozorujete západ slunce. Z venkovní místnosti se tak může stát zelená oáza, o které jste po celou snili. Oáza se zelení a rostlinami. Prostor, který pro zbytek domu vytváří kyslík a který doplňuje obyčejnou ventilaci.

ALUMISTR®, větší požitek z léta

Zasklená venkovní místnost je pro léto jako dělaná. Když je léto na svém vrcholu, otevřeme dveře a okna dokořán a jenom si užíváme dopadajících a hřejivých slunečních paprsků. Když léto ne a ne začít, když prší a fouká nebo když léto skončí příliš rychle - pak jen stačí dveře a okna zavřít a užívat si dál krásy okolní přírody, ale v teple a pohodlí vlastního domova.

Základem filozofie výrobků ALUMISTR® je flexibilita, která vychází z naprosto individuálních požadavků každého rodinného domu na vzhled, barvu, velikost, provedení umístění, atd. Kostry ALUMISTR® mají ve srovnání s kostrami ostatních výrobců mnoho předností. Údržbu v podstatě vůbec nevyžadují, jsou lehké, což je při instalaci velkou výhodou. Díky elegantní konstrukci koster do sebe venkovní místnost propouští více světla. Vyberete-li si hliníkovou kostru, je před Vámi z hlediska údržby mnoho bezstarostných let.

Konstrukce

Zcela hotovou stavebnici z hliníku sešroubujeme na místě. Všechny montážní profily a kolejnice jsou připravené. Bíle lakovaná hliníková konstrukce - práškovým lakem bude mnoho let jako nová a nebude vyžadovat údržbu.

Střecha - kompletní

Kompletní střecha z polykarbonátu, či skla je instalována do předmonotvaných zvláště širokých profilů nalakovaných na bílo. I výběžek střešní desky na předním okraji a okraje střechy na bočních stěnách jsou kryty estetickými hliníkovými profily lakovanými na bílo.

TOPlist